خدمات نصب حرفه ای کابینت

درخواست نصب کابینت خود را ارسال کنید

با نصابان خبره کار کنید

ما خدمات نصب کابینت آشپزخانه را به صورت حرفه ای ارائه می دهیم! با یک کارشناس اندازه گیری و برآورد هزینه در منزل خود قرار ملاقات رزرو کنید با هزینه ایاب ذهاب اندکی به منزل شما می آید (هزینه پس از اتمام پروژه به حساب شما واریز می شود) شما یک فاکتور برآورد هزینه و لیست کامل از جنس و لوازم جانبی مورد نیاز برای تکمیل پروژه دریافت خواهید کرد.

رضایت شما مهم است

با سرویس های نصب حرفه ای که توسط CABINETRO مدیریت می شود، می توانید کارهای نصب تان را به ما بسپارید، ما به شما کمک می کنیم تا پروژه نصب آشپزخانه خود را از ابتدا تا انتها برنامه ریزی کنید و در هر مرحله از آن مطلع باشید.

نصب کابینت

لطفا توجه داشته باشید که خدمات نصب ما تا تاریخ 15/02/1402 کاملا رزرو شده و تا این تاریخ امکان نصب وجود ندارد از این بابت از شما عذرخواهی می کنیم

خودتان آن را نصب کنید!

نصب کابینت کار بسیار سخت و دشواری است اما اگر کمی دست به آچار باشی با توجه به نکاتی که ما بهتون میگیم می توانید به راحتی و عین آب خوردن آن کار را انجام دهید و از هزینه های اضافی جلوگیری کنی پس به نکاتی که در اینجا است توجه کن!

1.علامت گذاری

قبل از شروع نصب کابینت، ابتدا با متر جای کابینت ها را علامت گذاری کنید و بعد ارتفاع کابینت دیواری را علامت گذاری کنید و حالا از مقدار شیب کف آشپزخانه مطمئن شوید. 

نکته:

  1. ارتفاع کابینت دیواری به طور استاندارد 150 سانتی متر از کف آشپزخانه در نظر گرفته شود.
  2. برای نصب بهتر بالاترین جای آشپزخانه که شیب در آنجا زیاد است شروع به نصب کنید و تمام اندازه ها با آن محاسبه شود.

2.کابینت های دیواری را نصب کنید

نصب کابینت دیواری، در پشت بدنه یونیت دیواری قطعه ای به نام فیتینگ متصل شده است و یک قطعه از همین قطعه در بسته بندی برای اتصال به دیوار در نظر گرفته شده است. بعد از اینکه فاصله مورد نظر بین کابینت زمینی و دیواری را بررسی کردید، فیتینگ اتصال را به دیوار نصب کنید و یونیت دیواری را به راحتی روی آنها سوار کنید. 

نکته:

  1. در صورتی که دیوار آشپزخانه از سفال ساخته شده است از رولپلاک مخصوص سفال استفاده کنید.
  2. از تراز بودن فیتینگ روی دیوار مطمعن شوید و سپس یونیت را بر روی آن سوار کنید.
  3. چنانچه پیچ ها کاملا سفت بسته شود نیازی به بستن پیچ از داخل یا از زیر یونیت ها نیست و همین کفایت می کند.

3.کابینت های زمینی را بچینید

کابینت های زمینی خود را در جای خود قرار دهید کمی دورتر بایستید کابینت های دیواری، خود را نگاه کنید. تا تقارن را بررسی کنید تا در جای خود قرار گرفته باشند و فاصله بین آنها موازی باشد و بعد شروع به تراز کردن یونیت ها کنید.

نکته:

  1. دقت کنید که تراز یونیت های زمینی به درستی انجام شود و از سالم بودن تراز خود مطمعن شوید.
  2. برای چیدمان بهتر کابینت زمینی از جایی شروع کنید که کف آشپزخانه شیب زیادی دارد و بالاتر از بقیه سطح آشپزخانه است.
  3. در صورتی که کف آشپزخانه شیب زیادی دارد، بهتر است که پایه یونیت به مقدار نیاز برش شود تا نیاز به پر کردن بقیه پایه ها نشویم و یا از پایه کوتاهتر استفاده شود.

4.صفحه کار را برش بزنید

صفحه کار را که قبلاً به درستی بریده شده است روی یونیت های زمینی قرار دهید. اگر همه چیز مناسب است، یونیت های زمینی را با استفاده از پیچ های فیکس به هم بچسبانید. سعی کنید با دقت بالا بدنه ها را سوراخ کنید تا از لب پری روکش ام دی اف جلوگیری شود. 

5.نصب سینک و اتصالات

نوبت نصب کابینت سینک هست شابلون سینک را از کارتون سینک بیرون بیاورید و روی صفحه قرار دهید با ماژیک دور آن خط بکشید و با اره چکشی شروع به برش کنید بعد از برش دور تا دور جایی که برش خورده را چسب سیلیکون بزنید و حالا سینک را در جای برش خورده قرار دهید و بست آن را محکم ببندید.

نکته:

  1. برای اینکه مطمعن شوید سینک به خوبی آبندی شده است به مدت 6 الی 12 ساعت بعد از چسباندن از آن استفاده نکنید تا سیلیکون به خوبی خشک شود.
  2. بعد از اینکه سینک را در جای خود قرار دادید روی آن اشیاء سنگین بزارید تا چسب بین سینک و صفحه به خوبی به هم بچسبد و درزی ایجاد نشود.

6.هود را نصب کنید

ابتدا تمام کابینت ها را نصب کرده و یکی پس از دیگری تنظیم می کنید. لازم نیست به تنظیم دقیق درها و کشوها توجه کنید، زیرا آخر سر این کار را با خیال راحت انجام می دهید، با استفاده از کاتالوگ نصب هود در داخل کارتون می توانید اقدام به نصب هود کنید و یا از نمایندگی های مجاز درخواست کمک کنید.

7.فر و اجاق گاز را نصب کنید

جای فر در کابینت های ما به صورت استاندارد از قبل پیش بینی شده ولی برای برش جای گاز به کمک شابلون دور آن را خط بکشید و به کمک اره چکشی شروع به برش کنید سپس با تماس به نمایندگی های مجاز برای راه اندازی تماس بگیرید.

نتیجه گیری : نصب کابینت آشپزخانه  توسط خودتان کار دشواری نیست و با راهنمایی های کارشناسان «کابینت رو» می توانید به راحتی آن را نصب کنید و از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.