جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
  • خانه
  • >
  • مقالات
  • >
  • کابینت نمایشگاهی و نکاتی که موقع خرید باید توجه کرد!

کابینت نمایشگاهی و نکاتی که موقع خرید باید توجه کرد!

کسی هست که نخواهد کابینت خود را با قیمت ارزان و جنس عالی خرید کند؟ اگر به چند نکته توجه داشته باشید، می توانید با کابینت های نمایشگاهی، که کابینت سازان برای نمونه دکور مغازه استفاده می کنند، در هزینه های خود صرفه جویی کنید در این مقاله خواهید آموخت که دقیقاً منظور از کابینت نمایشگاهی چیست، چرا کابینت ها بسیار ارزان هستند، از کجا می توانید آن را تهیه کنید و هنگام خرید باید به چه نکاتی توجه کنید به هرحال در صورت تمایل از کابینت آماده ما نیز می توانید خریداری کنید.

 

کابینت نمایشگاهی

 

 

کابینت نمایشگاهی چیست؟

کابینت نمایشگاهی بخشی از دکور یک نمایشگاه کابینت است، نمایشگاه های کابینت آشپزخانه بعد از مدت زمان مشخصی کابینت های دکوری خود را تغییر می دهند تا جا برای مدل های جدید باز شود. سپس این مدل کابینت ها با قیمت مناسب به فروش می رسند. کاهش قیمت 50 درصدی برای کابینت های دکوری امری طبیعی است، مزیت آن برای شما به عنوان یک قاعده، کابینت های بسیار زیبا و با کیفیتی است که از برندهای معروف ساخته شده اند، چون نمایشگاه های کابینت می خواهند مشتریان خود را متقاعد کنند و جدیدترین انواع کابینت، روکش و لوازم خانگی را به آنها نصب کرده اند و کابینت ها دقیقاً همانطور که در نمایشگاه نصب شده اند فروخته می شوند.

و شمامی توانید تغییراتی در کابینت ها ایجاد کنید که البته در قیمت تاثیر دارد در غیر این صورت شما کابینت را به طور کامل و با تمام جزئیات می بینید و می توانید جنس به کار رفته را لمس کنید، درب کمدها را باز کنید و تصمیم بگیرید که آیا همه چیز در مورد کابینت دکوری نیازهای شما را برآورده می کند یا خیر.

 

 

کابینت های آماده و پیش ساخته

ما به شما کابینت‌ های آماده و پیش‌ ساخته با بهترین کیفیت را برای آشپزخانه خود توصیه می‌ کنیم. این کابینت‌ ها به صورت یونیت‌ های مونتاژ شده ارائه می‌شوند و ما قول می‌دهیم آنها را در سریعترین زمان ممکن و با بسته‌ بندی استاندارد برایتان ارسال کنیم.

خرید کابینت آماده

 

 

با خرید کابینت نمایشگاهی صرفه جویی کنید

کابینت های نمایشگاهی نو هستند و معمولاً نشانه های ساییدگی کمی دارند یا اصلاً دیده نمی شوند. لوازم برقی باکیفیت معمولاً نصب می شوند با این حال، زمانی که آنها به فروش می رسند، ممکن است جزو جدیدترین مدل ها نباشند. یکی دیگر از مزیت های این نوع کابینت این است که معمولاً می توانید بلافاصله یا ظرف چند روز آنرا تحویل بگیرید. بنابراین خرید کابینت سریع و بدون پیچیدگی است.

برای آشپزخانه هایی که سفارشی طراحی شده اند، زمان تحویل حدود شش تا هشت هفته طول می کشد  با یک کابینت دکوری نه تنها می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید، بلکه در زمان زیادی نیز صرفه جویی کنید. اما در بیشتر موارد، قطعات تکمیلی جدید از تامین کننده مورد نیاز است که کمی زمانبر است بنابراین ممکن است کمی طول بکشد تا کابینت رویایی شما واقعاً سر جای خود قرار گیرد.

 

 

کابینت نمایشگاهی 2

بیشتر بخوانید: به کابینت فوری نیاز دارید!

 

 

هنگام خرید کابینت نمایشگاهی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

مهمترین چیز هنگام خرید کابینت نمایشگاهی این است که دقیقاً بدانید چه می خواهید. بنابراین، شما باید آشپزخانه خود را از قبل اندازه گیری کنید و یک پلان از آشپزخانه خود شامل موقعیت درها، پنجره ها، اتصالات و پریزها را ترسیم کنید و مطمئن شوید که کابینت جدید با محیط آشپزخانه شما سازگار است. هرچه هنگام طراحی آشپزخانه خود انعطاف بیشتری داشته باشید، بهتر است.

آیا حتماً باید آشپزخانه ای با جزیره باشد یا U شکل نیز امکان پذیر است؟ یا یک طرف دیوار کافی است؟ هرکسی که دنبال راه حل های مختلف باشد می تواند هنگام خرید کابینت در هزینه های زیادی صرفه جویی کند هنگام خرید کابینت آشپزخانه، دقیقا همان چیزی را که در نمایشگاه می بینید به دست می آورید، بنابراین ابعاد باید مناسب باشد. همین نکته در مورد ارتفاع صفحه کار نیز صدق می کند بنابراین مطمئن شوید که نه تنها ظاهر کابینت را دوست دارید، بلکه به شما اجازه می دهد تا به صورت ارگونومیک نیز کار کنید.

 

 

آشپزخانه نمایشی چیست

بیشتر بخوانید: مزایای کابینت های پیش ساخته ما

 

 

خرید قسمتی از دکور نمایشگاهی ممکن است؟

از قبل به دقت فکر کنید که چقدر فضای ذخیره سازی در آشپزخانه نیاز دارید و آیا موارد اضافی وجود دارد که بخواهید آن را نخرید و از خرید لوازم اضافی کابینت نمایشگاهی بپرهیزید؟ بیشتر کسانی که دکور خود را می فروشند این امکان را برایتان فرآهم می کنند و شما می توانید از قسمت های مفید دکورها خریداری کنید.

برخلاف کابینت های سفارشی، تحویل و نصب کابینت های نمایشگاهی لزوماً در قیمت نهایی لحاظ نمی‌شود. قبل از امضای قرارداد خرید باید این موضوع را روشن کنید. نمایشگاه هایی که کابینت می فروشند تقریباً همیشه طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهند. درخواست کنید و از مذاکره دریغ نکنید. این امر در مورد مسائل پشتیبانی و گارانتی و همچنین خدمات نیز صدق می کند. کابینت دکوری به عنوان یک کابینت دست دوم در نظر گرفته می شود و شما می توانید از فروشنده درخواست کنید تا آن را برایتان گارانتی کند.

 

 

کابینت دکوری

بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد کابینت هایگلاس

 

 

توصیه ما به شما برای خرید کابینت

اگر مدلی را پیدا کردید که خوشتان آمد، می توانید بلافاصله آن را بخرید البته این تنها در صورتی منطقی است که همان موقع به کابینت نیاز داشته باشید و آن ها را در انباری نگهداری نکنید چون این کار باعث می شود که کابینت ها خط و خش بیوفتد و از بین برود، یک نکته کوچک، اگر آشپزخانه ای را در نمایشگاه کابینت می بینید که واقعاً آن را دوست دارید و کاملاً به آشپزخانه شما می آید، اما از بودجه شما خارج است، می توانید بپرسید که آیا به زودی به فروش می رسد یا خیر. شاید شما خوش شانس باشید و این مدلی است که در شرف تعویض است، هر کسی که از نظر زمان در هنگام خرید کابینت انعطاف پذیر باشد، می تواند یک معامله واقعی انجام دهد. در «کابینت رو»  می‌توانید انبوهی از کابینت های ارزان قیمت را از به صورت آنلاین مشاهده کنید.