خرید کابینت به صورت قسطی

متاسفانه در سال های اخیر به علت تورم های به وجود آمده خرید کابینت سخت تر شده است به همین خاطر کابینت رو این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم آورده است تا مشتریان بتوانند با اقساط 6، 9 و 12 ماهه و فقط و فقط با یک سفته این کار را انجام بدهند.

از این به بعد شما می توانید با درخواست وام با اقساط 6 الی 12 ماهه از شرکت طرف قرارداد با ما اقدام به خرید کابینت قسطی یا لوازم آشپزخانه کنید کل مراحل درخواست خیلی راحت و به صورت آنلاین می باشد.

خرید کابینت قسطی

مراحل درخواست وام برای خرید کابینت قسطی

شما میتوانید به سادگی با مراجعه به سایت لندو و تکمیل مراحل وام میتوانید به سادگی وام خود را دریافت کنید و با مبلغ آن محصولات مورد علاقه و مد نظر خود را همچون محصولات آشپزخانه ای و کابینت قسطی از سایت ما خریداری نمایید.

مرحله اول: ثبت درخواست و بارگذاری مدارک خود

در اولین مرحله به سایت لندو مراجعه کنید در اولین مرحله در این سایت ثبت نام کنید پس از آن از بین فروشگاه های آن فروشگاه کابینت رو را انتخاب نمایید سپس مبلغ وام و تعداد ماه های اقساط را انتخاب نمایید.

مرحله دوم: بارگذاری مدارک

پس از طی کردن مرحله بالا باید مدارک خود را به علاوه کد ملی و شماره موبایل خود آپلود نمایید تا اعتبار سنجی انجام شود.

 

کابینت های آماده و پیش ساخته

ما به شما کابینت‌ های آماده و پیش‌ ساخته با بهترین کیفیت را برای آشپزخانه خود توصیه می‌ کنیم. این کابینت‌ ها به صورت یونیت‌ های مونتاژ شده ارائه می‌شوند و ما قول می‌دهیم آنها را در سریعترین زمان ممکن و با بسته‌ بندی استاندارد برایتان ارسال کنیم.

خرید کابینت آماده

مرحله سوم: افتتاح حساب در بانک آینده

برای دریافت وام نیاز به حساب در بانک آینده دارید شاید بپرسید چرا؟ باید بگوییم که تامین کننده مالی سایت لندو بانک آینده است به همین خاطر نیاز به حساب بانک آینده دارید اگر که حساب دارید که هیچ اما اگر حساب ندارید میتوانید انکار را به صورت آنلاین هم انجام بدهید.

مرحله چهارم: ثبت امضای الکترونیکی

اخیرا این سایت قرار داد کاغذی را حذف نموده و به جای آن امضای الکترونیکی را جایگزین کرده است به همین خاطر نیاز است تا شما از امضای الکترونیکی استفاده نمایید برای این کار نیاز است تا شما به برنامه آینده ساین مراجعه نمایید و امضای الکترونیکی خود را به ثبت برسانید.

مرحله پنجم: خرید سفته الکترونیکی

پس از طی کردن مراحل بالا و پشت سر گذاشتن آن حالا شما نیاز به خرید سفته الکترونیکی برای خرید کابینت قسطی دارید این کار را هم باید از طریق سامانه آنلاین بانک آینده انجام دهید که آن هم به صورت کاملا آنلاین میباشد و در این خصوص نیازی نیست تا به صورت حضوری به بانک روید.

مرحله ششم: امضای قراردادها

پس از آنکه مراحل قبلی را پشت سر بگذارید حال سایت مدارک، امضای الکترونیکی و صحت مدارک بارگذاری شده شما را بررسی میکند پس از بررسی و به نتیجه رسیدن حال باید قرار داد لندو را امضا نمایید.

مرحله هفتم: واریز پیش پرداخت

در این مرحله کافیست تا پیش پرداخت وام را واریز کنید تا وام شما آماده برداشت شود و به شکل اعتبار به کیف پول شما در سایت اضافه شود.

مرحله هشتم: دریافت وام و خرید کابینت قسطی

حال حساب کاربری شما به میزان مبلغ درخواستی شارژ میگردد و شما میتوانید برای خرید کابینت قسطی از فروشگاه کابینت رو اقدام نمایید تا محصولات خود را از فروشگاه ما تهیه نمایید.

کابینت رو اولین تولید کننده انواع کابینت آماده و شخصی سازی شده میباشد.