جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کابینت سفید، معایب و مزایای آن

کابینت سفید سال‌ها است که محبوب هست، دلیل اینکه خیلی ها سفید را برای کابینت خود انتخاب می کنند این است که از یک سو، رنگ‌های روشن فضایی دوستانه و صمیمی به محیط می‌بخشند و از سوی دیگر، فضاهای کوچک را بزرگ‌تر نشان می‌دهند رنگ‌های روشن برای آشپزخانه‌هایی توصیه می‌شود که در آن‌ها به دلیل نبود پنجره نور کمی دارند، چون رنگ سفید فضای آشپزخانه را روشن‌تر نشان می‌دهد علاوه بر این، رنگ سفید با ظرافت و نوری که دارد، حس طراوت و تمیزی به ما می دهد و تقریباً با تمام رنگ های دیگر همخوانی دارد، و ما را تحت تأثیر قرار می دهد رنگ سفید به طرز شگفت انگیزی با رنگ های دیگر هماهنگی دارد و با هر مدل کابینتی همخوانی دارد. چه مدل کابینت نئوکلاسیک و چه مدرن یا کلاسیک، باشد و در همه سبک ها قابل اجرا است.

کابینت سفید

 

سفید برای ترکیب ایده آل است

رنگ سفید برای ترکیب با رنگ های دیگر ایده آل است به عنوان مثال، اگر شما یک فضای داخلی شیک و متضاد را ترجیح می دهید، ترکیب سیاه و سفید عالی است. و می توانید در قسمت هایی از کابینت با رنگ های روشن مانند نارنجی، زرد یا سبز روشن، حاشیه های پر جنب و جوش ایجاد کنید سفید در ترکیب با رنگ های آبی یا خاکستری مدرن و شیک به نظر می رسد، به عنوان مثال صفحه کابینت را از سنگ طبیعی یا رنگ بتونی و درب کابینت را با چوب ترکیب کنید و به آشپزخانه خود حسی گرم و دنج ببخشد. اینکه رنگ سفید را با کدام رنگ ترکیب می کنید در نهایت به سلیقه شخصی شما بستگی دارد، کابینت سفید از مد نمی افتد اگر رنگ سفید را انتخاب کنید، آشپزخانه جدید شما حتی تا ده سال دیگر کهنه به نظر نمی رسد.

 

 

کابینت های آماده و پیش ساخته

ما به شما کابینت‌ های آماده و پیش‌ ساخته با بهترین کیفیت را برای آشپزخانه خود توصیه می‌ کنیم. این کابینت‌ ها به صورت یونیت‌ های مونتاژ شده ارائه می‌شوند و ما قول می‌دهیم آنها را در سریعترین زمان ممکن و با بسته‌ بندی استاندارد برایتان ارسال کنیم.

خرید کابینت آماده

 

 

آنچه که در مورد کابینت سفید باید در نظر گرفت

رنگ سفید یک رنگ بسیار محبوب در آشپزخانه است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، بعید است که به این زودی ها از مد بیوفتد با این حال، قبل از انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه باید به چند نکته توجه کنید اگر قصد خرید کابینت سفید را دارید، حتما باید به روکش آن توجه کنید و روکشی انتخاب کنید که سریع تمیز شود زیرا برخی از آن ها سریع لک می شوند و اثر  انگشت روی آن ها می ماند روکش درب کابینت ها باید سریع و آسان تمیز شوند و در به صورت ایده آل، یک دستمال مرطوب ساده با یک دستمال خشک باید کافی باشد تا درب کابینت های شما را تمیز کند و عین روز اول بدرخشند.

در مرحله طراحی کابینت آشپزخانه به نور پردازی آن باید توجه داشته باشید زیرا کابینت سفید باعث می شود انعکاس نور بیشتری در آشپزخانه در جریان باشد و این کار باعث می شود آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد و روشنایی کافی را داشته باشد اما استفاده از نور برای برجسته کردن نقاط برجسته کابینت یکم دشوارتر است. طراحان آشپزخانه در فروشگاه “کابینت رو” به صورت آنلاین به شما در انتخاب نور مناسب برای آشپزخانه روشن کمک می کنند.

 

 

آنچه که در مورد کابینت سفید باید در نظر گرفت

بیشتر بخوانید: کابینت مشکی، معایب و مزایا

 

معایب

  • رنگ سفید بیش از حد می تواند آشپزخانه را استریل به نظر برساند
  • تنظیم حاشیه های خاص با نور دشوار است
  • گرد و خاک به وضوح قابل مشاهده است

مزایای

  • آشپزخانه بزرگتر به نظر می رسد
  • لامپ های کمتری مورد نیاز است
  • رنگ سفید را می توان با تمام رنگ های دیگر ترکیب کرد
  • رنگ کابینت سفید هرگز از مد نمی افتد
  • لوازم آشپزخانه سفید را می توان به راحتی ادغام کرد

 

ادغام لوازم آشپزخانه در یونیت ها

همانطور که قبلا ذکر شد، مزایای اصلی کابینت های سفید و روشن این است که فضای نسبتا تاریک آشپزخانه را روشن تر نشان می دهند و می توان با رنگهای دیگر به صورت نامحدود ترکیب داد از آنجایی که بسیاری از لوازم آشپزخانه مانند یخچال یا ماشین ظرفشویی نیز به صورت استاندارد در رنگ سفید تولید می شوند نیازی به ادغام آنها در داخل یونیت ها نیست بنابر این کابینت سفید مناسب آشپزخانه شما است.

 

 

ادغام لوازم آشپزخانه در یونیت ها

بیشتر بخوانید: کابینت پلی گلاس چیست؟

 

 

 کابینت سفید زود کثیف می شود

علاوه بر این، کابینت سفید به طور قابل توجهی نور بیشتری نسبت به کابینت های تیره منعکس می کنند. و به لامپ های کمتری نیاز دارید که این امر باعث کمتر شدن هزینه های برق برای شما می شود. عیب کابینت های روشن این است که می توان کثیفی را خیلی سریعتر ازکابینت های تیره دید. با این حال، در اینجا باید برای این مورد تمایز قائل شد از آنجا که اثر انگشت اغلب در کابینت های روشن بسیار بیشتر از کابینت های تیره قابل مشاهده است می تواند برایمان مفید باشد چرا که با دیدن آلودگی و کثیفی می توانیم پاک کنیم و هیچ کثیفی پنهان نماند تفاوت اصلی در مورد آشکار بودن کثیفی در رنگهای مات و براق یکی نیست زیرا به طور کلی بدون در نظر گرفتن رنگ، کثیفی روی کابینت های هایگلاس یا براق بسیار بیشتر از کابینت های مات یا سوپر مات قابل مشاهده است.

 

 

 کابینت سفید زود کثیف می شود

بیشتر بخوانید: تفاوت هایگلاس مات با براق

 

 کابینت سفید بیش از حد تمیز است

یکی دیگر از معایب کابینت سفید این است که استریل به نظر می رسد. از آنجایی که رنگ سفید به صورت حرفه ای به کار برده می شود، به خصوص در مواردی که تمیزی مهم است، به عنوان مثال در مراقبت های بهداشتی یا در پردازش مواد غذایی، رنگ روشن برای رعایت بهداشت استفاده می شود. شما می توانید به راحتی با تمیز کننده یا یک اسپری مخصوص آلودگی را از بین ببرید.برای دیده شدن بهتر آشپزخانه روشن می توانید، نماهای کابینت یا طبقه های ویترینی را با چوب طبیعی ترکیب کنید و معجزه کنید و به یک آشپزخانه ظاهراً خنک و گرم همراه با آرامش تبدیل کنید. اگر رنگ سفید خالص برای شما خیلی استریل به نظر می رسد، رنگ های گرم تری مانند فیلی برای کابینت های جدید شما ایده آل هستند.

 

 

کابینت سفید برای ترکیب ایده آل است

 

 

سوالات متداول در مورد کابینت سفید

اثر انگشت در درب کابینت با رنگ روشن کمتر دیده می شود، انواع دیگر کثیفی ها قابل دیدن هستند. بنابراین بهتر است جنسی را انتخاب کنید که مراقبت از آن آسان باشد، و فقط با یک دستمال مرطوب تمیز شود. معمولا مراقبت از کابینت های مات آسانتر از کابینت های براق است.

صفحه های تیره، مثل گرانیت، در آشپزخانه روشن خوب دیده می شوند ترکیب با صفحه چوبی نیز بسیار خوب است به خصوص در کابینت های نئوکلاسیک

واقعا هیچ رنگی وجود ندارد که با سفید هم خوانی نداشته نباشد اگر رنگ های رنگارنگ دوست دارید می توانید دیوارها را به رنگ سبز، آبی، نارنجی یا قرمز رنگ کنید ترکیب سفید با خاکستری بسار زیبا می شود افراد بسیار شجاع با تضاد بین کابینت سفید و رنگ دیوار مشکی به جلوه ای عالی دست می یابند.