جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

چیدمان کابینت آشپزخانه

چیدمان کابینت آشپزخانه

اشکال و اندازه های مختلف

چیدمان کابینت آشپزخانه در خانه های ما شکل ها و اندازه های متفاوتی دارند ، چیزی که به ویژه در مورد آشپزخانه ها صادق است. نکته جالب در طراحی آشپزخانه این است که می توان آنها را متناسب با خانه شما طراحی کرد. بنابراین ، لازم نیست نگران شکل آشپزخانه خود باشید زیرا چیدمان های مختلفی برای انتخاب شما وجود دارد.

انواع کابینت آماده و کابینت آشپزخانه رو میتوانید در سایت ما ببینید.

آشپزخانه های خطی

چیدمان کابینت آشپزخانه خطی برای خانه های کوچک و بزرگ بسیار مناسب است. در خانه های کوچک ، آنها از یک دیوار استفاده می کنند و اطمینان می دهند که همه چیز به طور مستقیم در یونیت ها قرار می گیرد. اغلب ، آنها از راه حل های هوشمند ذخیره سازی استفاده می کنند و برای همه چیزهایی که از آشپزخانه انتظار می رود ، فضا دارند.
در یک خانه بزرگ ، آنها واقعاً می توانند به ویژگی خانه تبدیل شوند. اگر دیوار اصلی بسیار طولانی باشد ، صاحبان خانه می توانند از نصب همه وسایل در امتداد یک دیوار سود ببرند. در کنار این ، آنها یک میز کار بزرگ و طولانی خواهند داشت که ظاهری مینیمالیستی و احساس شلوغی ایجاد می کند.

آشپزخانه های خطی

آشپزخانه های گالی

چیدمان کابینت آشپزخانه گالی به صورتی طراحی شده اند که کارآمد عمل کنند ، به همین دلیل است که اغلب آنها را در آشپزخانه رستوران ها خواهید دید.
آشپزخانه گالی یونیت های خود را روی دیوارهای روبروی یکدیگر نصب کرده و اطمینان حاصل می کند که همه چیز به راحتی قابل دسترسی است. صرف نظر از فضا ، آشپزخانه های گالی برای استفاده بیشتر از فضای شما عالی هستند.

آشپزخانه های گالی

آشپزخانه های L شکل

اگر فضای آشپزخانه بزرگ و باز است ، چیدمان کابینت آشپزخانه به شکل L یک راه عالی برای حفظ این احساس فضا در عین داشتن یک آشپزخانه فوق العاده موثر است. همانطور که از نامش پیداست ، آشپزخانه به شکل L در می آید و دو دیوار حاوی آشپزخانه است. دیوار طولانی ممکن است جایی باشد که یخچال ، سینک ظرفشویی و ماشین ظرفشویی خانه هستند ، در حالی که دیوار کوتاه L می تواند محل اجاق وفر باشد.
این آشپزخانه عالی برای کسانی است که به دنبال افزایش فضا هستند در حالی که اطمینان می دهند هیچ کس احساس نمی کند از بقیه خانه جدا شده است. اغلب ، آنها یک انتخاب ایده آل برای یک آشپزخانه با فضای باز هستند.

آشپزخانه های L شکل

آشپزخانه های U شکل

این آشپزخانه کوچک و در عین حال effective است که کار آیی خوبی را ارائه می دهد. اما دارای فضای اضافی هستند و آشپزخانه را به شکل u تبدیل می کنند. یخچال معمولاً روی یک دیوار و سینک ظرفشویی و ماشین ظرفشویی در دیوار دیگر قرار دارد ، در حالی که فر و اجاق گاز روی طولانی ترین دیوار قرار می گیرند. این آشپزخانه ها برای کسانی که محدود به جا هستند بسیار عالی هستند.
چیدمان کابینت آشپزخانه u شکل در برخی موارد ، می تواند دارای جزیره باشد ، که راهی دیگر برای به دست آوردن فضای بیشتر بدون نیاز به دیوار است. اگر آشپزخانه فشرده ای دارید اما هنوز به ویژگی های آن احتیاج دارید ، اغلب اینها انتخابی عالی هستند. شما باید فضای طبقه و اتاق اطراف جزیره را در نظر بگیرید ، اما برای تهیه غذا و دور هم بودن بسیار مناسب است.

آشپزخانه های U شکل