جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فر توکار مناسب و ابعاد کابینت فر آشپزخانه

فر توکار یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه است، کار کردن با آن به صورت ایستاده بسیار راحت است. فرهای برقی دارای عملکردهای زیادی هستند که پخت را راحت می کند و نظافت خسته کننده را کاهش می دهد. فرهای امروزی به فرآیندهای برشته کردن، کباب کردن، عملکردهای بخارپز ترکیبی یا فرآیندهای پخت ملایم مجهز هستند. علاوه بر این، قابلیت تمیز کردن خود را نیز دارند. ما در فروشگاه کابینت رو انواع فرتوکار از برند آلتون را برایتان فرآهم کرده ایم و سعی می کنیم در سریعترین زمان پس از خرید به صورت رایگان آن را در اختیارتان قرار دهیم.

فر توکار مناسب کابینت آشپزخانه

 

 

 قابلیت فرتوکار در یک نگاه

اندازه: فر توکار استاندارد 60 سانت عرض و همان قدر عمق دارند. این فرها در ابعاد 45 و 90 سانت نیز تولید می شوند.
ارتفاع نصب: قاعده کلی این است، لبه پایینی فر = لبه بالایی میز کار

برنامه های خودکار:به سادگی دستور مورد نظر را در صفحه نمایش انتخاب می کنید، فر به طور خودکار دما، نوع گرمایش، زمان پخت و رطوبت را تنظیم می کند.
عملکرد تایمر : نمایش زمان باقیمانده و تنظیم تمام اتوماتیک زمان پخت را برایتان آسان می کند.
حسگر پخت گوشت: حسگر مخصوص دمای هسته را کنترل می کند و زمانی که کباب به درجه مطلوب آماده شدن رسید آن را گزارش می دهد.
درب فر: شیشه های چندلایه مخصوص عایق، به طوری که گرما نمی تواند از دستگاه خارج شود. خطر سوختگی را به حداقل می رساند.
ریل های تلسکوپی: با این ریل می توانید سینی های داغ را بدون ترس از سوختگی بیرون بکشید.

 

 

کابینت های آماده و پیش ساخته

ما به شما کابینت‌ های آماده و پیش‌ ساخته با بهترین کیفیت را برای آشپزخانه خود توصیه می‌ کنیم. این کابینت‌ ها به صورت یونیت‌ های مونتاژ شده ارائه می‌شوند و ما قول می‌دهیم آنها را در سریعترین زمان ممکن و با بسته‌ بندی استاندارد برایتان ارسال کنیم.

خرید کابینت آماده

 

 

ارتفاع و اندازه نصب فر توکار

اگر فر توکار با اندازه استاندارد 60 سانتی متر را انتخاب کنید، می توانید به راحتی آن را در کابینت های بلند یا ایستاده قرار دهید. کشوهای گرم کننده که در همان عرض در بازار موجود هستند را می توانید به صورت ایده آل ترکیب کنید. برای نصب صحیح ارتفاع فر، باید لبه پایینی آن تقریباً همسطح میز کار باشد. برای کسانی که قد بلند یا کوتاه قد هستند، قرار دادن لبه پایینی فر از زیر آرنج  10 تا 15 سانتی متر استاندارد است.

 

 

 

ارتفاع و اندازه نصب فر توکار

بیشتر بخوانید: سینک ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه

 

 

ابعاد فر توکار باید چقدر باشد؟

اندازه استاندارد یک فر توکار عموماً 60 سانتیمتر عرض و 60 سانتیمتر ارتفاع و عمق دارد. و برای نیاز های خانواده‌ ها به طور عمومی کافی است. در صورت داشتن نیاز بیشتر در پخت و پز، می‌ توانید به فر با عرض 90 سانتیمتری توجه کنید. همچنین برای خانواده‌ های مجرد یا کسانی که کمتر پخت و پز می‌کنند، فرهای کوچکتری با ارتفاع 45 سانتیمتر و عرض 60 سانتیمتر موجود است، در صورت تمایل می‌توانید از فروشگاه ما کابینت فر را تهیه کنید و از قیمت کابینت فر با خبر شوید و یا از طرح گرافیکی با ابعاد و اندازه دقیق آن استفاده کنید.

 

ابعاد کابینت فر توکار-کابینت-رو

 

 

فر توکار به چه عملکردهایی نیاز دارد؟

امروزه فر توکار می تواند بسیار بیشتر از انتظار حرارت تولید کند هوای گرم و عملکرد گریل در اکثر دستگاه ها استاندارد هستند. اغلب انواع دیگری از گرمایش وجود دارد. اکثر تولید کنندگان دستگاه های ترکیبی را ارائه می دهند که با تولید بخار، فرایند پخت بهتر می شود. اگر فر مجهز به عملکرد پخت آهسته است، می توانید غذای خود را با ملایمت خاصی آماده کنید چون ویتامین ها و مواد مغذی بهتر حفظ می شوند. وقتی گوشت در دمای بین 55 تا 80 درجه خیلی آهسته بپزد خیلی نرم می شود. بسیاری از تولید کنندگان مانند NEFF یا Miele دستگاه هایی با گرمایش سریع ارائه می دهند که در کمترین زمان به دمای مورد نیاز می رسند.

 

قابلیت فرتوکار

بیشتر بخوانید: هود آشپزخانه و معرفی مدل های جدید آن

 

 

انواع گرمایش در یک نگاه

حرارت بالا/پایین: می‌توانید از این نوع حرارت برای تهیه بیشتر غذاها استفاده کنید، زیرا حرارت به طور مساوی در محفظه پخت پخش می‌شود. به دلیل عدم گردش هوا، غذا نیز خشک نمی شوند. در بسیاری از فرهای توکار، فقط حرارت بالا یا حرارت پایین می‌تواند روشن شود. حرارت بالا به تنهایی برای برشته کردن مناسب است، ولی حرارت پایین برای غذاهایی که از زیر پخته می شوند مناسب هستند.

کباب پز: عملکرد “گریل” بخشی از تجهیزات اساسی یک فرتوکار است. اگرچه گرما از بالا با عملکرد گریل و با حرارت زیاد می آید، در هنگام کباب کردن بسیار زیادتر است، به این ترتیب وقتی گوشت یا سبزیجات را روی سینی فر پهن می‌کنید و در بالاترین قفسه فر قرار می‌دهید، می‌توانید عطرهای برشته‌ای خوشمزه ایجاد کنید. اما حواستان باشد، گرما آنقدر شدید است که غذا  به سرعت می سوزد. بنابراین نباید برای پخت و پز واقعی استفاده شود.

 

 

فر توکارکابینت

بیشتر بخوانید: گاز توکار مناسب و برسی انواع اجاق آشپزخانه

 

زمان بندی فر توکار و سنسورها

یک ساعت ساده با نمایش زمان باقی مانده پخت در فرتوکار برای برنامه ریزی انجام کارها مفید است تا کل منو به موقع و همزمان آماده شود. دو ابزار برای فرها ارائه می شود، خودکار و سنسور ها، با برنامه های خودکار، غذایی را که می خواهید در فر تهیه کنید انتخاب کنید. و نوع حرارت، دما و زمان پخت را به طور خودکار تنظیم کنید، شما مجبور نیستید در اینترنت دنبال دستور تنظیمات پخت باشید زیرا این کار به صورت اتومات انجام می شود، تقریباً برای پخت هر غذایی برنامه‌های ذخیره شده وجود دارد اعم از یخ‌زدایی، پیش گرم کردن، گرم نگه‌داشتن و …

 

 

فر توکارکابینت آشپزخانه

 

 

کنترل با سنسورهای مخصوص

سنسورهای داخل فر توکار به طور مداوم وضعیت غذا را کنترل می کنند و تنظیمات را بر اساس آن تنظیم می کنند. این تنظیم مجدد منظم در طول پخت و پز نتایجی را به دست می آورد که نسبت به یک سیستم اتوماتیک بدون سنسور برتری دارد. مثلا کباب رول شده هرگز خیلی خشک از فر خارج نمی شود. برای مثال، بوش برای فرهای سری 8 خود به حسگر پخت  PerfectBake مجهز است و به طور مداوم رطوبت داخل محفظه پخت و پز را اندازه گیری می کند و سپس فرآیند پخت را بر اساس آن تا خاموش شدن فر توکار تنظیم می کند.

 

راحت برشته کنید

دماسنج برشته کردن اختراع جدیدی نیست، اما ادغام آن در فرتوکار و کنترل خودکار فرآیند پخت و پز جدید است زیرا فرهای مدرن به جای اندازه گیری دمای هسته کباب و سپس تنظیم مجدد فر، این کار را به تنهایی انجام می دهند. یک سنسور درجه پخت را با استفاده از سه نقطه مختلف اندازه گیری می کند و بنابراین می تواند به طور دقیق وضعیت کلی گوشت، ماهی یا مرغ را تعیین کند. نتیجه غذایی است که کاملا پخته می شود.

 

ما در کابینت رو توصیه می کنیم نیازهای خود را در نظر بگیرید

با وجود مدل های فراوان، تصمیم گیری برای خرید فر توکار آسان نیست. آنچه فر شما واقعاً باید بتواند انجام دهد، تنها به نیازهای شخصی و عادات آشپزی بستگی دارد. بنابراین، نیازهای شخصی باید از قبل لیست شود، به طوری که شما از قابلیت اضافی که نیازی بهش ندارید، سرمایه گذاری نکنید. جای نصب فر توکار را هوشمندانه طراحی کنید و در ارتفاع مناسب نصب کنید، فر شما باید عملکردهای مفید و کار آمد همراه با سیستم تمیز شونده به صورت خود کار داشته باشد. در صورتی که به کابینت آماده برای فر خود نیاز داشته باشید می توانید آن را از فروشگاه آنلاین ما سفارش دهید و ما سعی خواهیم کرد در سریعترین زمتن برایتان ارسال کنیم.

 

 

فر توکار مورد نیازآشپزخانه

 

تمیز کردن فر آسان شده است

تمیز کردن فر توکار یکی از خسته کننده ترین کارهای آشپزخانه است. فر هایی هستند که با تکنولوژی جدید، خود را تمیز میکنند سه نوع خود تمیز شونده وجود دارد: پیرولیز، کاتالیز و هیدرولیز ولی تفاوت هایی با هم دارند.

عملکرد پیرولیز، فر را با دمای 500 درجه گرم می کنند و تمام باقیمانده ها را می سوزانند و تبدیل به خاکستر می کنند. سپس به راحتی می توان آن را پاک کرد. اما نقطه ضعف آن مصرف بالای انرژی است.

با کاتالیزور، دستگاه هنگام برشته کردن یا پخت در دمای 200 درجه، خود را تمیز می کند. و  باقی مانده های چربی روی دیواره فر به طور خودکار می ریزد، فقط درب و کف فر باید با دستمال مرطوب پاک شود.

عملکرد هیدرولیز، نیم لیتر آب و یک قطره مایع شوینده روی کفی فر گذاشته و برنامه خود تمیز شوندگی فعال می شود. سپس فضای داخلی به سادگی تمیز می شود.

 

سوالات متداول:

ابعاد فر توکار استاندارد برای نصب داخل یونیت کابینت به ارتفاع 58.4 سانتی‌متر و عرض 56.4 الی 56.8 سانتی‌ متر نیاز دارد.

جهت نصب فر توکار درون یونیت کابینت، ابعاد بیرونی مورد نیاز برای ساخت باکس فر توکار به طور استاندارد، 60 سانتی‌ متر در عرض و 60 سانتی‌ متر در ارتفاع مورد نیاز می‌ باشد.

ابعاد استاندارد یک باکس فر توکار به طور عمومی به شکل زیر است:

  • عرض: 60 سانتی‌متر (ممکن است تفاوت‌ های کوچکی در ابعاد وجود داشته باشد)
  • ارتفاع: 60 سانتی‌متر (ممکن است تفاوت‌ های کوچکی در ابعاد وجود داشته باشد)
  • عمق: معمولاً بین 55 تا 60 سانتی‌ متر

لطفاً قبل از خرید یا نصب باکس فر توکار، از ابعاد دقیق و مشخصات تولید کننده یا فروشنده مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید.