جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کابینت ارزان بخرید و در هزینه ها صرفه جویی کنید

کسانی که جدیدا کابینت خرید کرده اند می دانند خرید کابینت خیلی پیچیده تر از آن است که فکرشو می کردند و می تواند بسیار گرانتر برایشان تمام شود. اما مطمئنا راه هایی برای خرید کابینت ارزان وجود دارد. ما بهترین نکات را به شما ارائه می دهیم که چگونه می توانید هنگام خرید کابینت در هزینه خود صرفه جویی کنید و یک کابینت خوب با قیمت مناسب داشته باشید.

 

کابینت ارزان

 

 

چرا کابینت اینقدر گران است؟

دلیل اینکه قیمت کابینت بسیار بالا تلقی می شود علل های مختلفی دارد، شما فقط در صورتی می توانید برای مدت طولانی از کابینت آشپزخانه تان لذت ببرید که کاملاً با شرایط محیط سازگار باشد و دقیقاً مطابق با خواسته ها و نیازهای شما طراحی و ساخته شده باشد، کابینت ارزان قیمت ممکن است برای اولین آپارتمان کافی باشد، اما اگر توقع شما برای کیفیت، ظاهر و کاربر پسند بودن افزایش یابد، باید کابینتی را انتخاب کنید که طبق سلیقه شما طراحی شده باشد. ایده های بی‌شماری در مورد ابعاد، نما، جنس و لوازم آشپزخانه وجود دارد که باید با آنها آشنا شوید شما می توانید از ترفندهایی استفاده کنید که هزینه خرید کابینت را برایتان آسان کند ما در مقاله زیر به شما خواهیم گفت، کابینت ارزان نیز می توانند با کیفیت باشند.

 

 

کابینت های آماده و پیش ساخته

ما به شما کابینت‌ های آماده و پیش‌ ساخته با بهترین کیفیت را برای آشپزخانه خود توصیه می‌ کنیم. این کابینت‌ ها به صورت یونیت‌ های مونتاژ شده ارائه می‌شوند و ما قول می‌دهیم آنها را در سریعترین زمان ممکن و با بسته‌ بندی استاندارد برایتان ارسال کنیم.

خرید کابینت آماده

 

 

چگونه می توانم هنگام خرید کابینت در پول خود صرفه جویی کنم؟

چندین نکته و ترفند وجود دارد که چگونه می توانید در هنگام خرید کابینت در هزینه ها صرفه جویی کنید و کابینت ارزان قیمت تهیه کنید. اول اینکه باید توجه کنید که به دنبال پیشنهادهای فریبنده با تخفیف های نجومی نباشید. بسیاری از نمایشگاه های کابینت پیشنهادات ویژه و کاهش قیمت ادعایی را تبلیغ می کنند که در نگاه اول بسیار وسوسه انگیز به نظر می رسند. ولی قیمت هایی که در پایان صورتحساب هنگام خرید کابینت درج می شود، بالاتر از قیمت هایی هست که یک نمایشگاه کابینت بدون تخفیف ویژه به شما ارائه می دهد.

 

 

کابینت ارزان و آماده

بیشتر بخوانید: کابینت آشپزخانه و انواع آن

 

5 نکته برای خرید کابینت ارزان

  • به خودتان زمان کافی برای خرید کابینت جدید بدهید
  • به نمایشگاه کابینت بروید
  • اولویت ها را تعیین کنید
  •  جایگزین های مناسب در نظر داشته باشید
  • با کابینت های آماده در هزینه ها صرفه جویی کنید

 

 1: به خودتان زمان کافی برای خرید کابینت جدید خود بدهید

کابینت در ایران به طور متوسط ​​12 سال عمر می کند، بنابراین خرید باید با دقت مورد توجه قرار گیرد. وارد فروشگاه هایی که لوازم آشپزخانه می فروشند شوید و از آن ها راجع به لوازم جدید سوال بپرسید از انواع متریال های جدید تا سبک های جدید کابینت سئوال کنید،چون جمع آوری اطلاعات از قبل مهم است. از آنجایی که اکثر مردم فقط یک یا دو بار در طول زندگی خود کابینت آشپزخانه میخرند، اغلب از آخرین مدل ها بی اطلاع هستند. وسایل برقی جدید و لوازم آشپزخانه با قابلیت های جدید دائماً وارد بازار می شوند. در اوقات فراغت خود در مورد نوآوری های جدید این لوازم ها اطلاعات کسب کنید و تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مناسب است. قیمت ها را مقایسه کنید و چندین پیشنهاد برای یک آشپزخانه ارائه دهید. تا بتوانید کابینت ارزان ولی با کیفیت بالا با مدل روز دریافت کنید.

2: به نمایشگاه کابینت بروید

قیمت های منصفانه، توصیه های کارشناسان این کار برای راه اندازی آشپزخانه شما فقط با رفتن به نمایشگاه کابینت عایدتان می شود آیا برای رفتن به نمایشگاه آشپزخانه به استدلال بیشتری نیاز دارید؟ از اندازه گیری های حرفه ای گرفته تا پیشنهادات برای اقساط و نصبکابینت را می توانید از اینجا دریافت کنید. همچنین شما با مرور سایت ما می توانید اطلاعات و نحوه ندازهگیری آشپزخانه را یاد بگیرید و برایمان ارسال کنید و طرح رایگان دریافت کنید با این کار می توانید کابینت های ارزان خریداری کنید.

 3: اولویت ها را هنگام خرید کابینت تعیین کنید

قسمت های زیادی در کابینت وجود دارد، از وسایل برقی گرفته تا صفحه کار و راه‌حل‌های مختلف برای فضای بهینه سازی، از قبل آنچه برای شما مهم است فکر کنید در اینجا ما با پرسیدن سوالات مناسب به شما کمک می کنیم.

  • چند نفر در خانه شما زندگی می کنند؟
  • چند وقت یکبار و چقدر مفصل آشپزی می کنید؟
  • چند وقت یکبار خرید می کنید؟
  • قد افرادی که عمدتا از کابینت ها استفاده می کنند چقدر است؟
  • آیا از آشپزخانه فقط برای آشپزی استفاده می کنید یا به عنوان فضایی غذا خوردن دور همی؟با این سوالات میتوانید فضای کافی را انتخاب کنید و می توانید با حذف موارد بی اهمیت در هزینه خود صرفه جویی کنید. کسانی که به ندرت آشپزی می کنند به وسایل برقی کمتری نیاز دارند و می توانند ب از وسایل برقی مثل یخچال یا ظرفشویی در اندازه های کوچکتر استفاده کنند.

4: جایگزین های مناسب در نظر داشته باشید

اگر می خواهید کابینت شما عمر طولانی داشته باشد، باید در انتخاب کابینت، لوازم و متریال به کیفیت خوب توجه کنید . اما این بدان معنا نیست که همیشه باید گران ترین گزینه را انتخاب کنید. تقریبا همیشه گزینه های بیشتری برای خرید کابینت ارزان وجود دارد. آیا واقعاً باید یونیت LeMans داشته باشید، یا با یک راه حل ساده تر با انتخاب کابینت گوشه ای این کار را برایتان انجام دهد؟ تفاوت قیمت ها برای صفحه کابینت نیز قابل توجه است، همین امر در مورد سینک و مدل درب کابینت نیز صدق می کند. ما می توانیم در فروشگاه آنلاین مان، جایگزین هایی را به شما نشان دهیم تا کابینت ارزان اما همچنان باکیفیت و بادوام خرید کنید.

 5: با کابینت ارزان و آماده در هزینه ها صرفه جویی کنید

اگر می‌خواهید کابینتی باکیفیت و با قیمتی مناسب داشته باشید و لزوماً نیازی به کابینت گران قیمت ندارید، می‌توانید به دنبال کابینت های آماده یا پیش ساخته باشید. این نوع کابینت ها به صورت انبوه و در ابعاد استاندارد ساخته می شوند و در انبارها به صورت حاظری نگهداری می شوند تا در صورت دریافت سفارش از مشتریان در کمترین زمان، اغلب 24 ساعت کاری در اختیار شان قرار گیرد، کابینت های آماده زیادی در بازار هست ولی باید بدانید کیفیت مناسبی دارد یا نه؟ اغلب به صورت پک 3 متری یا 5 متری فروخته می شود و این پکها اصلا مناسب آشپزخانه ها نیست و اغلب مشتریان بعد از خرید به مشکل بر می خورند و برای اینکه سایز آشپزخانه شود بعد از خرید هزینه های گزافی را به شما تحمیل می کند و این چیزی هست که فروشنده ها به شما نمی گویند.

 

 

چیدمتن کابینت آشپزخانه ارزان

بیشتر بخوانید: راهنمای چیدمان آشپزخانه و ابعاد استاندارد طراحی آشپزخانه

 

توصیه ما در « کابینت رو» برای خرید کابینت ارزان قیمت

ما در کابینت رو برای شما توصیه می کنیم سایت ما را مرور کنید بجای آنکه زمان زیادی را برای شناخت متریال و مدل های گوناگون کابینت در خیابان ها صرف کنید همه را یکجا و به صورت آنلاین در سایت ما مرور کنید اگر به طراحی نیاز دارید با ما در تماس باشید و اگر قصد خرید کابینت آماده دارید و مطمعن نیستید که برای شما مفید خواهد بود یا نه، ما اینجا هستیم تا به شما راهنمایی بدهیم تا با خیال راحت یونیت های آماده ما را در کنار هم بچینید و آشپزخانه رویایی خود را بسازید یونیت های ما در کمتر از 24 ساعت کاری در بسته بندی استاندارد بدون نگرانی در حمل برای شما ارسال خواهد شد این یونیت ها کاملا مونتاژ شده و با یک دلر ساده می توانید خودتان آنها را نصب کنیدو در هزینه گزاف نصب کابینت صرفه جویی کنید.