جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
  • خانه
  • >
  • مقالات
  • >
  • خرید آنلاین کابینت و مزایای خرید به صورت آنلاین

خرید آنلاین کابینت و مزایای خرید به صورت آنلاین

اینترنت به یک بازار غول پیکر تبدیل شده است. چیزی وجود ندارد که نتوانید آن را به صورت آنلاین خریداری کنید. از مواد غذایی تازه گرفته تا مبلمان فقط با یک کلیک در سبد خرید قرار می گیرد و تنها در مدت کوتاهی به درب منزلتان تحویل داده می شود. شما می توانید این روزها کابینت آماده را به صورت آنلاین درخواست و خریداری کنید. ما در این مقاله مزایا ی خرید آنلاین کابینت آشپزخانه را به شما خواهیم گفت.

1

 

 

مزایای خرید کابینت آنلاین چیست؟

نگاه کردن به کابینت ها در اینترنت، و کسب اطلاعات و ایده گرفتن از خانه راحت است. شما می توانید بدون خروج از منزل کابینت های آشپزخانه، لوازم آشپزخانه و اکسسوری را به صورت آنلاین مشاهده کنید اما انتخاب کابینت به عوامل زیادی بستگی دارد. کابینت آشپزخانه باید متناسب با فضا و کاربردی باشد، باید محل اتصالات و پریزها  مشخص شود. همه اینها باید هنگام طراحی آشپزخانه در نظر گرفته شود. این به تنهایی یک چالش بزرگ در هنگام خرید از طریق اینترنت است. تعداد بسیار کمی می توانند این کار را بدون کمک یک متخصص انجام دهند. فروشگاه آنلاین ما این مشکل را برطرف کرده و می توانید از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید و موارد مورد ابهام را حل کنید و در زمان و پول خود صرفه جویی کنید.
نتیجه : طراحی آشپزخانه راحت است به شرط اینکه با ما در تماس باشید.

 

 

کابینت های آماده و پیش ساخته

ما به شما کابینت‌ های آماده و پیش‌ ساخته با بهترین کیفیت را برای آشپزخانه خود توصیه می‌ کنیم. این کابینت‌ ها به صورت یونیت‌ های مونتاژ شده ارائه می‌شوند و ما قول می‌دهیم آنها را در سریعترین زمان ممکن و با بسته‌ بندی استاندارد برایتان ارسال کنیم.

خرید کابینت آماده

 

 

خرید سریع:

کابینتی که متناسب با فضا باشد باید به طور سفارشی تولید شود. یونیت ها باید به اندازه مناسب بریده شوند. این گونه کابینت ها یکم زمانبر هستند و آنها را مثل کابینت آماده نمی توان خیلی سریع در اختیارتان قرار داد و نیازمند کمی زمان بیشتری هست ولی سریعتر از کابینت هایی هست که به صورت فیزیکی از نمایشگاه کابینت درخواست ساخت دارید.
نتیجه : اگر می خواهید کابینت سفارشی آنلاین داشته باشید، این کار شدنی است ولی نیازمند زمان بیشتری برای تحویل است.

قیمت ارزان کابینت:

قیمت خرید آنلاین کابینت  به طور قابل توجهی با کابینت هایی که در نمایشگاه کابینت میبینید تفاوت زیادی دارد و تا 35 درصد ارزانتر است. تفاوت قیمت زیاد به این دلیل است که فروشگاه اینترنتی مجبور به داشتن مغازه نیستند و بنابراین می توانند با حاشیه سود کمتری بفروشند. و همچنین عدم نیاز به نیروی کار اضافی در فروشگاه، ما در «کابینت رو» فقط کابینت آماده در ابعاد استاندارد را ارائه می دهیم. و شما تنها با مشاوره ما می توانید خودتان آنها را نصب کنید.
نتیجه: خرید کابینت آشپزخانه ها به صورت اینترنتی ارزان تر عرضه می شوند و هزینه نصب وجود ندارد.

 نمونه درب رایگان:

برای اینکه شما بتوانید جنس و رنگ کابینت انتخابی خود را از نزدیک مشاهده کنید ما نمونه درب هایی آماده کرده ایم که شما می توانید آن ها را از ما خریداری کنید و با نور منزلتان مشاهده کنید تا راحتر برای خرید آنلاین کابینت  تصمیم بگیرید ما مبلغ درب ها را پس از سفارش برایتان برمی گردانیم و این نمونه درب ها رایگان هست.

نتیجه: برای سفارش آنلاین می توان جنس را از نزدیک لمس کرد و به جنس استفاده شده پی برد.

طراحی رایگان:

برای شروع خرید آنلاین کابینت اولین کار طراحی آشپزخانه است تا بهترین چیدمان را برای آن در نظر بگیریم و اگونومیک در آن رعایت شود این کار ممکن نیست مگر با خدمات طراحی کابینت آنلاین در سایت ما

 

 

مزایای خرید کابینت آنلاین چیست

بیشتر بخوانید: راهنمای چیدمان آشپزخانه و ابعاد استاندارد طراحی آشپزخانه

 

 

خدمات خرید آنلاین کابینت

طراحی کابینت آشپزخانه آسان نیست. خیلی اوقات، کسانی که به آشپزخانه علاقه مند هستند، از بیرون مشاوره می گیرند تا بفهمند درب کابینت ها چه رنگی باشد یا سینک چگونه با صفحه کار مطابقت داشته باشد. طراحی یک آشپزخانه باید بسیار عمیق تر باشد. از ارگونومی گرفته تا ایمنی و دسترسی راحت به آنها

طراحی و نصب کابینت:

اگر شما طراحی را انجام دهید، چه کسی نصب را انجام می دهد؟ خرید کابینت از طریق اینترنت اغلب به صورت رایگان ارسال می شود و درب منزلتان تحویل داده می شود ولی از آنجا شما مسئول حمل و نقل و نصب کابینت آشپزخانه هستید. ولی،ما در «کابینت رو» خوشحال خواهیم شد که یک تیم نصب را برای شما بفرستیم ولی باید از قبل رزرو شده باشد. با این حال، لزوماً می‌توانید کیفیتی را که کابینت سازان سفارشی ارائه می دهند را  انتظار داشته باشید.

سفارش اشتباه و مرجوعی/تعویض :

اگر کابینت خریداری شده آنلاین شما بنا بر اشتباه فردی باشد قابل مرجوع نیست ولی اگر این اشتباه از طرف فروشگاه ما صورت گیرد قابل مرجوع و تعویض در سریعترین زمان ممکن است و شما می توانید در سریعترین زمان ممکن به کابینت های جدید خود برسید در هر صورت خرید اینترنتی از طرف فروشگاه ما پشتیبانی می شود حتی اگر به یراق الات نیز نیاز داشته باشید برایتان ارسال می شود تا شما پایتان را از خانه بیرون نزارید.

 

 

خدمات خرید آنلاین کابینت

بیشتر بخوانید: کابینت نئوکلاسیک چیست

 

 

خرید آنلاین کابینت با راهنمایی کارشناسان ما

در خاتمه می توان گفت که دلیل خرید آنلاین کابینت از طریق اینترنت صرفاً  قیمت ارزان آن نیست. خرید کابینت به صورت اینترنتی بسیار راحت است و می شود تمام جزئیات را رعایت کرد هرچه آشپزخانه پیچیده‌تر و باشد، خرید آنلاین هم شدنی است. و شما با مشاوره کارشناسان ما می توانید به خواسته های فردی خود  برسید. از مطالب سایت ما برای تحقیقات بیشتر استفاده کنید. اما  هنگام خرید آنلاین به مهارت های کارشناسان ما اعتماد کنید. چون ما قبلاً مشتریانی داشتیم که از ما راهنمایی خواستند و ما خرید آنلاین کابینت را پیشنهاد دادیم  و کابینت های آنها نسبت به بیرون تا 35 درصد ارزانتر تمام شد  بنابراین انتخاب کابینت هایی که از ابتدا با مشاوره ما برنامه ریزی شده باشد، سودمند است. در غیر این صورت هنگام خرید آنلاین، باید حواستان باشد اندازه‌گیری‌ها درست باشد یا اشتباهاتی در هنگام برنامه‌ریزی آشپزخانه انجام نشود، که باعث ضررتان گردد.