جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جدید ترین کابینت سال 2022

جدید ترین کابینت سال 2022

به طور کلی جدید ترین کابینت سال 2022 کابینت نئوکلاسیک محسوب می شود که داری طرفداران خاص خود نیز می باشد. دلیل این که این سبک دارای طرفداران فراوانی است، این است که این کابینت دارای اسلوبی متعادل بوده و هم در رده بندی مدرن و کلاسیک قرار می گیرد. کابینت های مدرن امروزه دارای جایگاه بالایی قرار دارد و افراد زیادی آن را به عنوان کابینت انتخابی خود گزینش می کنند. مجموعه کابینت رو با ارائه انواع کابینت آماده سال بهترین نقش را بر آشپزخانه شما ایفا می کند.

 

جدید ترین کابینت سال 2022

بیشتر بخوانیم: کابینت چوبی کلاسیک

 

جدیدترین کابینت سال 2022 با سبک کلاسیک

هرچه به سمت جلو پیش می رویم کابینت های کلاسیک ظاهری ساده تر پیدا می کنند و درواقع سبک کلاسیک با سبک های مدرن مطابقت بیشتری دارند. کابینت های کلاسیک در سال 2022 دارای تنوع رنگی بسیار زیادی می باشند و شما قادرید مطابق با سلیقه خود و هم خوانی دکور با رنگ کابینت به انتخاب نقش مدنظرتان بپردازید. کابینت های کلاسیک همیشه به کابینت با فضای زیاد شناخته شده است و سازنده تمام تلاش خود را می کند تا حداقل فضا را برای این کابینت از دست بدهد. توجه داشته باشید برای این که فضای آشپزخانه شما شلوغ و کوچک دیده نشود از کابینت با منبت زیاد استفاده نکنید.

 

جدیدترین کابینت سال 2022 با سبک کلاسیک

جدیدترین کابینت سال 2022 با بهترین متریال

المان های مهمی که هنگام انتخاب کابینت و ساخت آن باید حتما توجه نمود اعم از: نوع رنگ، جنس چوب، جنس ام دی اف، نوع لولای به کار رفته برای درب کابینت و… می باشد. اگر به دنبال بهترین نوع ام دی اف در بازار کابینت سازی می باشید، ام دی اف واناچای جزو بهترین برند می باشد. همچنین بهترین نوع رنگ کابینت، رنگ پلی اورتان و پلی استر می باشد. اگر هم طرفدار کابینت چوبی می باشید چوب های بلوط، گردو و راش دارای قابلیت بالایی می باشند.

 

جدیدترین کابینت سال 2022 با بهترین متریال

 

جدیدترین کابینت سال 2022 از نظر رنگ

گزینش رنگ کابینت تا حد بالایی به سلیقه فرد مقابل بر میگردد اما در اکثر مواقع رنگ هایی که برای کابینت انتخاب می شود، سفید و رنگ چوب می باشد. امروزه کابینت ها به صورت شفاف و مات قابل ارائه می باشند. اکنون در سال 2022 رنگ هایی نظیر: کرم، طوسی، سفید، خاکستری و… که در دسته بندی رنگ های نود قرار دارند، ترند شده است.

 

جدیدترین کابینت سال 2022 از نظر رنگ

بیشتر بخوانید: بررسی کابینت بدون دستگیره

 

جدیدترین کابینت سال 2022 از نظر نوع چوب

 1. کابینت با چوب گردو
 2. کابینت با چوب ملچ
 3. کابینت با چوب بلوط
 4. کابینت با چوب راش
 5. کابینت با چوب روس
 6. کابینت با چوب طبیعی
 7. کابینت با چوب مصنوعی
 8. کابینت با روکش ممبران

 

جدیدترین کابینت سال 2022 از نظر نوع چوب

 

جدیدترین کابینت سال 2022 از نظر پوشش

انتخاب کردن کابینت هایی با جنس چوب طبیعی ممکن است از نظر هزینه ای برای شما کمی گران قیمت باشد، اما قابل ذکر است کابینت های چوبی و همچنین جنس پلی اورتان و پلی استر جزو درجه یک ترین نوع پوشش کابینت می باشد. اگر به دنبال کابینت چوبی کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب می باشید، میتوانید کابینت هایی با روکش چوب و رنگ پوششی که از قیمت تقریبا پایینی برخوردار است را برای ساخت سفارش دهید.

 

جدیدترین کابینت سال 2022 از نظر پوشش

 

پرطرفدارترین کابینت سال 2022

 • کابینت با درب شیشه ای

این سبک کابینت دارای بدنه ای چوبی و دربی شیشه ای می باشد که محتویات داخل کابینت کاملا قابل دید است. پیشنهاد می شود پس از نصب این سبک کابینت به منظم نگه داشتن فضای داخلی کابینت بپردازید، زیرا نامنظم بودن کابینت های شیشه ای بر فضای آشپزخانه نیز تاثیر بسزایی دارد. با استفاده از نورهای مخفی میتوانید زیبایی این کابینت را چندین برابر کنید.

 

 • کابینت بدون دستگیره

یکی از کابینت های پرطرفدار سال 2022، کابینت بدون دستگیره می باشد.معمولا برای این سبک کابینت از پوشش براق استفاده می کنند و با برخورد نور به آن بازتابی رخ می دهد که وسعت فضا را چندین برابر می کند.

 

کابینت بدون دستگیره

 

 • کابینت پنتری

این کابینت به صورت ایستاده و دارای چندین طبقه نیز می باشد که دارای فضای زیادی برای قرار دادن وسایل آشپزخانه می باشد، همچنین کابینت پنتری معمولا در کنج و کنار آشپزخانه اجرا می شود.

 

 • کابینت با جزیره دوبل

یکی از بخش های کاربردی و مهم آشپزخانه، جزیره می باشد. کابینت جزیره دوبل هم قابلیت قرار دادن اجسام درون کابینت را داشته و هم قابلیت تبدیل شدن به میز نهار خوری دارد.

 

کابینت با جزیره دوبل

بیشتر بخوانید: علت ترکیدن صفحه کابینت

 

نتیجه گیری

اگر به دنبال درجه یک ترین و همچنین به روز ترین کابینت سال می باشید، پیشنهاد میشود به کسب اطلاعات کامل در رابطه با جدید ترین کابینت سال 2022 نیز بپردازید سپس به انتخاب رنگ و متریال کابینت خود باشید.

مجموعه کابینت رو با ساخت و ارائه به روز ترین کابینت سال 2022 خاص ترین و کم یاب ترین فضای آشپزخانه را برای شما رقم می زند. با همکاران ما در این مجموعه در ارتباط باشید.