جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بررسی مزایا و معایب کابینت کلاسیک

مزایا و معایب کابینت کلاسیک

سبک کلاسیک از گذشته تا به اکنون مورد استقبال همگان قرار گرفته است و قابل ذکر است هیچگاه از بورس کابینت های جدید خارج نشده بلکه میشه و در هر برهه زمانی مورد پسند همگان واقع شده است. با این که پس از مدتی سبک مدرن به دیگر مدل سبک کابینت ها اضافه شد، اما  سبک کلاسیک هیج وقت قدیمی نشده است. اگر شما طرفدار سبک های قدیمی و کهن هستید، میتوانید کابینت های کلاسیک را در لیست گزینش خود قرار دهید. اما پیش از آن باید مزایا و معایب کابینت کلاسیک را دانسته سپس به خرید اقدام نمایید. برای خرید کابینت آماده کلیک نمایید.

 

همه چیز درباره کابینت کلاسیک

در ادامه به مزایا و معایب کابینت کلاسیک خواهیم پرداخت. قابل ذکر است که کابینت سبک کلاسیک به جزئیات و ظریف کاری اش معروف است. همین ویژگی های کوچک است که آن را از سایر کابینت ها متمایز می کند. این سبک کابینت شامل ستون، سرستون و تاج هایی در قسمت بالایی کابینت می باشد. به طور کلی این سبک ساخته شده است تا فضای مجلل و چشم نوازی را به آشپزخانه شما دهد. زمانی که وارد آشپزخانه ای میشوید که در آن از سبک کلاسیک استفاده شده است کلماتی همچون ظریف، پرجزئیات، باشکوه و زیبا اولین کلماتی است که به ذهن شما میرسد.

 

همه چیز درباره کابینت کلاسیک

بیشتر بخوانید: کابینت نئوکلاسیک چیست؟

 

مزایا و فواید کابینت کلاسیک

مزایای این کابینت موجب میشود تا طیف گسترده ای از مشتریان به طرف این محصولات بروند در ادامه به مزایای این محصول به اشراه خواهیم کرد.

 

1- زیبایی اولین شاخصه کابینت کلاسیک

زیبایی اولین مزیت این محصول است یا به عبارتی دیگر اولین مزیت این کابینت که به چشم می آید زیبایی آن میباشد.

 

2- تنوع طرح های بدنه

از دیگر مزایای این کابینت تنوع طرح های بدنه آن است. تنوع طرح این امکان را به مشتریان میدهد تا بدنه ای را انتخاب نمایند که بیشتر به سلیقه آن ها نزدیک تر باشد.

 

3- متعادل کردن فضای آشپزخانه

اگر که فضای آشپزخانه شما بزرگ است این نوع کابینت انتخاب مناسب و بسیار خوبی برای شما است زیرا به علت وجود جزئیات بسیار در این نوع کابینت، کمک میکند تا فضای متعادلی را داشته باشید.

 

متعادل کردن فضای آشپزخانه

بیشتر بخوانید: تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک

 

4- قیمت مناسب کابینت های کلاسیک

از آنجایی که میتوان کابینت های کلاسیک را در دو جنس تولید کرد به همین خاطر میتوان این کابینت ها را در دو طیف قیمتی خریداری کرد یک جنس آن که چوبی است و کلاسیک است نوع های دیگر را با متریال دیگری میتوان ساخت همچون کابینت ممبران کلاسیک.

 

5- ماندگاری بالا کابینت های کلاسیک

از دیگر مزایا مهم کابینت کلاسیک این است در صورتی که از متریال و مواد باکیفیتی در ساخت آن بکار رفته باشد میتوان سالیان سال از آن بدون مشکل استفاده کنید. ما میتوانیم این اطمینان را به شما بدهیم که شرکت کابینت رو از بهترین متریال در ساخت کابینت ها استفاده مینماید همچنین برای رفاه حال بیشتر مشتریان خود شرایط خرید کابینت قسطی را هم فراهم آورده است که برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه لینک شده مراجعه نمایید.

 

معایب کابینت کلاسیک

همانطور که این نوع از کابینت دارای مزایای بسیاری است به همان شکل دارای معایبی نیز میباشد که در ادامه به این معایب خواهیم پرداخت.

 

معایب کابینت کلاسیک

بیشتر بخوانید: کابینت ام دی اف چیست؟

 

1- محدودیت کابینت کلاسیک

همانطور که در بالا گفتیم یکی از مزایای این نوع از کابینت این است که بسیار برای فضا های بزرگ مناسب و خوب است اما به همان شکل برای فضاهای کوچک نامناسب است زیرا این کابینت ها جزئیات زیادی دارند و به کار بردن آن ها در فضاهای کوچک، فضا را کوچک تر نیز نشان میدهد.

 

2- ضعف در برابر رطوبت

همان گونه که در بالا نیز توضیح دادیم یکی از جنس های نوع کلاسیک چوب است. چوب در برابر رطوبت ضعف دارد و در صورتی که از این محصولات در مکان های پر رطوبت استفاده شود ممکن است باعث مشکلاتی برای شما شود.

 

3- تمیز کاری را سخت مینماید

زمانی که کابینت شما پر جزئیات باشد در نتیجه با پستی و بلندی های بیشتری طرف هستید وقتی کابینت شما پستی و بلندی های بیشتری داشته باشد در نتیجه تمیزکاری شما نیز سخت تر میشود حال فکر کنید که در این حالت کابینت شما با چربی کثیف شود.

 

تمیز کاری کابینت کلاسیک

بیشتر بخوانید: کابینت ملامینه چیست ؟

 

4- آسیب پذیر بودن در برابر ضربه و حرارت

چوب در برابر ضربه و حرارت آسیب پذیر است بنابراین در صورت آسیب دیدن کابینت ممکن است هزینه زیادی را برای شما در پی داشته باشد.

 

5- قیمت گران

نوع کلاسک چوبی این کابینت دارای قیمت بالایی است زیرا این کابینت ها پر جزئیات و پر تزئینات با ریزکاری بالا است بنابراین طبیعی است که این نوع کابینت گران باشد.

 

6- وابسته بودن به اجرا

متریال و کیفیت اجرا تاثیر مستقیمی بر روی خروجی کار دارد و به گونه این محصولات را وابسته میسازد پس بهتر است تا برای اجرا محصولات به دنبال متخصص خوبی باشید.