بهترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه می تواند تصمیم بسیار دشواری باشد. در واقع ، به نظر بعضی ها این سخت ترین تصمیم است که در مورد نحوه خرج پول خود می گیرند. آشپزخانه قلب خانه است و جایی است که ما وقت زیادی را در آن می گذرانیم، به این معنی که شما باید از وقت خود به درستی استفاده کنید.

بهترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

کارخانه «کابینت رو» مدل های مختلفی در اختیار شما قرار می دهد. اما طیف رنگ ها را در نظر گرفته اید! و اینکه آیا می دانید چه چیزی برای شما ممکن است مناسب باشد؟ البته رنگی که انتخاب می کنید بسته به سلیقه شخصی خودتان دارد. اما باید اطمینان حاصل کنید رنگی که برای کابینت تان انتخاب می کنید باید مناسب آشپزخانه شما باشد.

در سایت میتوانید انواع کابینت آماده را مشاهده کنید.

 

 

کابینت های آماده و پیش ساخته

کابینت های آماده و پیش ساخته ما را با بهترین کیفیت به صورت یونیت های مونتاژ شده برای آشپزخانه خود انتخاب کنید و ما قول می دهیم آن را در سریعترین زمان در بسته بندی استاندارد برایتان ارسال کنیم.

خرید کابینت آماده

 

برای کابینت چه رنگی مناسب است؟

نوع رنگ کابینت و سبکی که انتخاب می کنید از جهاتی دست به دست هم می دهند. اگر به دنبال آشپزخانه ای به سبک کلاسیک هستید که در های ابزار خورده دارد، ممکن است تمایلی به انتخاب رنگ روشن نداشته باشید بخصوص اگر آشپزخانه شما بزرگ باشد. ممکن است جای اثر انگشت و کثیفی را در نظر بگیرید که شاید بهترین دلیل برای انتخاب رنگ تیره برای آشپزخانه باشد با این حال اگر شما کابینت براق و مدرن را انتخاب می کنید، می توانید رنگ های زیادی را انتخاب کنید.

 

 

برای کابینت چه رنگی انتخاب کنیم؟

بیشتر بخوانیم: کابینت نئوکلاسیک چیست؟

 

چه مدل کابینت انتخاب کنیم؟

مدلی که به دنبال انتخاب آن هستید بهترین رنگ کابینت را تعیین می کند اگر به دنبال کابینت نئو کلاسیک و کلاسیک هستید، می توانید رنگ های خنثی و یا ترکیب دو تا رنگ را را انتخاب کنید. اگر به دنبال آشپزخانه ای مدرن و ظاهری زیبا هستید، کابینت براق سفید همیشه یک انتخاب عالی است.

 

 

چه مدل کابینت انتخاب کنیم؟

بیشتر بخوانید: کابینت سفید، معایب و مزایای آن

 

انتخاب بهترین رنگ کابینت با در نظر گرفتن روحیات

انتخاب بهترین رنگ کابینت می تواند بر روحیه ما تأثیر بگذارد! اگر شما فردی هستید که رنگ های تیره را ناراحت کننده می دانید، احتمالاً بهتر است از رنگ خیلی روشن استفاده کنید. رنگ های روشن می توانند فضا و احساس ما را تغییر دهند.
از آنجا که آشپزخانه مکانی است که ما در آن با خانواده و دوستان وقت می گذرانیم، انتخاب رنگی که احساس ما را تقویت کند می تواند انتخاب عاقلانه ای باشد. انتخاب رنگ آشپزخانه بستگی به خواسته شما دارد. مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید اما در کل آشپزخانه شما به شما مربوط می شود و بنابراین، افزودن شخصیت خود به شکل رنگ می تواند به شما در ایجاد فضایی که واقعاً طبق سلیقه خودتان است کمک کند.

 

 

انتخاب رنگ کابینت بر اساس روحیات

بیشتر بخوانیم: کابینت مشکی، معایب و مزایای آن

 

انتخاب بهترین رنگ کابینت با در نظر گرفتن فضا

اگر آشپزخانه شما زیاد بزرگ نیست، پس می توانید به فکر انتخاب رنگ روشن باشید. یک رنگ روشن به فضای آشپزخانه کمک می کند تا بزرگتر به نظر برسد و در عین حال احساس خوبی می دهد. رنگ تیره بدیهی است که اتاق را کوچکتر نشان می دهد، اما اگر آشپزخانه شما بزرگ است، شما خودتان می توانید تصمیم بگیرید که از رنگ های چشمگیر و تیره استفاده کنید.
با این وجود، اگر آشپزخانه شما کوچک است ولی تصمیم گرفته اید که رنگ کابینت تیره استفاده کنید، می توانید این کار را انجام دهید و این به سلیقه شما ارتباط دارد ولی در نظر داشته باشید که صفحه کابینت را حتما رنگ روشن انتخاب کنید یا برعکس هیچ درست یا غلطی در اینجا وجود ندارد اما بیشتر به درک احساسات فضا مربوط می شود.

نتیجه گیری: بهترین انتخاب برای رنگ کابینت شما می تواند رنگ تیره و یا روشن باشد و این انتخاب ها بستگی به فضا و مدل کابینت و حتی روحیات شماست در زیر اصول کلی از انتخاب کلی رنگ کابینت را باز گو می کنیم.

 

بهترین رنگ برای کابینت مدرن

از آنجایی که رنگ سفید هیچ موقع از مد نمی افتد و همیشه به روز است می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد و می توانید از رنگ های سفید براق یا هایگلاس و مات برای کابینت ها استفاده کنید از آنجا که سفید براق زود لک می گیرد توصیه ما به شما انتخاب رنگ سفید فوق العاده مات به نام مات و پلاس از شرکت ای جی تی (AGT)  است که ضد اثر انگشت است و لک به راحتی از روی آن پاک می شود.

 

 

بهترین رنگ برای کابینت مدرن-کابینت رو

بیشتر بخوانیم: تفاوت کابینت هایگلاس براق و مات

 

بهترین رنگ برای کابینت کلاسیک

برای کابینت های کلاسیک که معمولا شلوغ کار می شود و بر روی درب های آنها ابزار هایی از نقش های تجملاتی کار می شود رنگ تیره را پیشنهاد می کنیم ولی در نظر داشته باشید که کار کلاسیک باید در آشپزخانه های متراژ بالا کار شود. چرا که انتخاب رنگ تیره برای کابینت کلاسیک در آشپزخانه های کوچک به شدت دل گیر و فضای تنگی را القا خواهد کرد و این برای شما خوب نیست و در کوتاه ترین زمان از کرده خود پشیمان خواهید شد. رنگ گردویی و بلوط بهترین انتخاب برای آشپزخانه کلاسیک است.

 

 

بهترین رنگ برای کابینت کلاسیک

بیشتر بخوانیم: کابینت چوبی کلاسیک

 

بهترین رنگ برای کابینت نئوکلاسیک

برای کابینت های نئو کلاسیک که از دل طرح های مدرن و کلاسیک بیرون می آید و نسبت به کابینت های کلاسیک خلوط تر است ولی نسبت به کابینت های مدرن کمی طرح و نگار روی در بهای آن ها دیده می شود به همین دلیل شلوغ تر به نظر می  بهترین رنگ برای این نوع کابینت رنگ های خنثی هستند که فضایی آرام و روح بخش را برایمان القا می کنند. مثل فیلی و طوسی کم رنگ و سفید مایل به شیری رنگ مناسب آشپزخانه نئوکلاسیک است.

 

 

بهترین رنگ برای کابینت نئوکلاسیک-کابینت رو